Bulharsko - trh nemovitostí

 Bulharsko - trh nemovitostí

 

Občané ČR mohou nakupovat nemovitosti v Bulharsku (výjma zemědělské a lesní půdy) přímo do svého osobního vlastnictví nebo do vlastnictví české právnické osoby.

 

Pro mnoho zahraničních investorů je Bulharsko zaslíbenou zemí. Infrastruktura země se zlepšuje každým rokem. Stále se staví na bulharskem pobřeží nové apartmánové komplexy, každý rok přibývají moderní, kvalitně postavené letní byty. V Bulharsku jsou vubec nejnižší ceny rekreačních nemovitostí u moře v rámci celé Evropské unie, druhou nespornou výhodou Bulharska je poměrně nízká cena služeb ( ubytování, restaurace a obchody atd.).Vlastnit rekreační nemovitost na černomořském pobřeží se stává běžnou záležitostí pro hodně čechů. Nejlevnější studia stojí od 20.000 EUR,, krásné dvouložnicové apartmány lze pořídit za 35 – 60tisíc EUR, pokud chce investor byt v první řadě u moře, musí si připravit alespoň 80tisíc EUR. Prodej nemovitostí v Bulharsku se tak soustřeďuje na kvalitní reality buď v první řadě u moře a nebo maximalně 300– 400m od pláže. Jsou zde zdaleka nejnižší ceny rekreačních nemovitostí u moře v rámci celé Evropské unie. Daňové zákonodárství Bulharska podporuje investice do nemovitostí, nízká daň z nemovitosti (pouze 0,15% z hodnoty nemovitosti ročně). Souhlas s odstoupením od dvojího zdanění s celkem 55 zeměmi.


Bulharsko - trh nemovitostí

12:34, 17 Февруари 2018

 Bulharsko - trh nemovitostí   Občané ČR mohou nakupovat nemovitosti v Bulharsku (výjma zemědělské a lesní půdy) přímo do svého...

» Víš ještě

Lokality vhodné pro nákup nemovitostí v Bulharsku

21:21, 10 Март 2018

  Zajímavá místa pro nákup nemovitostí – na bulharském pobřeží-       Slunečné pobřeží ,...

» Víš ještě

Investice do nemovitosti Bulharsku

16:02, 16 Февруари 2018

  Proč je bulharské pobřeží Černého moře tak lákavé investovat! Atraktivní daňová politika: Bulharský daňový...

» Víš ještě

Rychlé vyhledávání:Lokalita:

Vybrat město nebo část obce:

Část obce nebo název komplexu:
Druh nemovitosti:

EUR

EUR

Prodej Nájem
Rozšířené hledání