Dvoupodlažní rodinný dům 4+kk (190m2) s oploceným pozemkem 780 m2 vzdálen 3km od pláže a letoviska Kamčija a 18 km od Varny

Dům

Nabídka č.: 626
Dům okres Varna

209 000 EUR
1100 EUR/m2
m2 190 m2
Pozemek m2: 780
   
Klimatizace
Elektřina
Internet Wi-fi
Nezařízen
Parkovací stání
Koupelna se sprchou
zahradní plochа
plastová okna

» Pošlete dotaz

» Vytisknout nabídkuVložení hypertextového odkazu

Popis

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní rodinný dům o dispozici 4+kk s celkovou plochou činící 190 m2 a zahradní plochou 780 m2. Dům se nachází v obci Bliznaci a je vzdálen 3 km od Kamčija a 18 km od města Varna. 

Dům se skládá ze dvou pater v prvním podlaží se nachází obývací pokoj, koupelna, komora, schodiště a prostorná veranda. V druhém podlaží se nacházejí tři prostorné ložnice, dvě toalety, koupelna a prostorná terasa. Dům má krásný výhled na zeleň a nachází se ve velice klidné lokalitě, dál od ruchu města. 


O lokalitě Kamčija : 

Území kolem ústí řeky Kamčije (asi 30 km jižně od letoviska Varna a 500 km východně odhlavního města Sofie) je jedním z nejkrásnějších míst na bulharském pobřeží Černého moře. Z velké části se zde dosud nerušeně rozprostírá kilometry dlouhá pláž, a sice od severní Paleci až po Černija Nos na jihu u vesnice Škorpilovci. Dnešní přímořské letovisko bylo vybudováno po obou stranách ústí řeky a dělí se na části Sever a Jih. Řeka je vlastně tvořena dvěma malými řekami - Luda Kamčija a Goljama Kamčija, které vytékají z východní části Balkánského pohoří. Na své cestě se řeka vine pralesovitým územím Longoza, kde roste více než 40 druhů stromů, mnoho vzácných keřů, kapradiny, rákosí anebo žluté lilie.

Někteří turisté označují tuto oblast rovnou za pozemský ráj a podle jiných je prostě jen báječná. Kromě velkých restaurací, kde vaří přímo znamenitě, a kde bývá i zajímavý doprovodný zábavní program, je zde všude mnoho malých restaurací s rybími specialitami. V četných stáncích a obchodech si můžeme sami nakoupit co je potřeba, zejména pak ovoce a zeleninu. Lázně Škorpilovci se nalézají hned vedle stejnojmenné vesnice ve směru na jih k mysu Belijat Nos. Dva kempy, Izgrev a Horizont, se nacházejí přímo u vody. Hostům jsou k dispozici restaurace a malé hospůdky jak ve vesnici, tak i v kempech. Pěšky pohodlně dojdete ke skalnímu výběžku Černija Nos, kde rostou staré dubové lesy, a kde vyvěrají chladivé vodní prameny. Ještě kousek dál na jih se rozprostírá široká zátoka, kde si můžete u místní studny dopřát malou přestávku na odpočinek a podívat se na skalnatý výběžek Belijat Nos a na překrásné bílé vápencové skály. Severně od Kamčiji leží vesnice Bliznaci ​​(cca 5 km od pobřeží), jihozápadním směrem dojdete do vesnic Staro Orjachovo a Novo Orjachovo. I tam objevíte mnoho mnoho možností k ubytování a k jídlu.

 

 

 

 

O Nás :

Jsme česká rodinná realitní kancelář, která působí v Buharsku po celý rok. Máme kvalifikované česky mluvící realitní makléře, kteří vám se vším poradí a jsou vám připraveni kdykoliv pomoci. Zajišťujeme s vámi veškterý právnický servis, máme vlastní právníky/ advokáty. 

Co nás tedy odlišuje od ostatních RK? To je, že s našimi klienty zůstáváme v kontaku i po proběhlé koupi a jsme nápomocni, pokud potřebujete s něčím poradit či pomoci. 

 

 

 

 

 

 

ID: 1769

Pošlete dotaz

Jméno: *

E-mail: *

Тelefonní číslo: *

Предложи цена:
Vaše zpráva:*

Zadejte text z obrázku, prosím:
 

Rychlé vyhledávání:Lokalita:

Vybrat město nebo část obce:

Část obce nebo název komplexu:
Druh nemovitosti:

EUR

EUR

Prodej Nájem
Rozšířené hledání