Informace za kupujícím

                 Koupě nemovitosti u moře v Bulharsku 

 

 Jste odhodláni koupit nemovitost v Bulharsku? Pomůžeme Vám za výhodnějších podmínek koupit vaší nemovitost.V současné době je koupě nemovitosti v Bulharsku jednou z nejvýnosnějších oblastí pro investici, a to jak z hlediska jejich cen, tak z hlediska aktivního rozvoje země jako celku .Koupit nemovitosti v Bulharsku je vhodné jak za účelem rekreace, ta i za účelem dalšího pronájmu či dalšího prodeje jakož i pro trvalý pobyt.

Bez ohledu na to, proč jste se rozhodli bydlet nebo investovat do domu nebo bytu, u nas získáte vyčerpávající informace. Jsme vždy připraveni Vám nabídnout širokou škálu nemovitostí v Bulharsku zejména v rekračních přímořských nebo lyžarských střediskách, jak od developera tak i od soukromého vlastníka, které jsou pro vás nejvýhodnější. Rádi Vám zodpovíme všechny vaše dotazy.


 

Při nabízení nemovitostí v Bulharsku vám pomůžeme s výběrem, seznámíme Vás s postupem pro registraci nemovitosti. Poskytneme Vám bezplatné právní poradenství pro všechny kupující nemovitostí v Bulharsku, taky kvalifikovanou právní pomoc při nakupu nemovitosti, abyste se mohli spolehnout na právní poradenství při nákupu nemovitosti v Bulharsku - cizí zemi pro vás.

Naši právníci vám poskytnou právní podporu nejvyšší třídy - čistoty transakce, kontrolu proveření nemovitosti, vyhotovení dokumentů o registraci , registraci nemovitosti po nákupu, převod elektřiny a vody od starého na nového majitele.


 

Naše motto je maximální spokojenost klienta, bezpečný a spolehlivý nákup nemovitosti. My Vás vedeme až do konce od výběru až do registrace nemovitosti. Chtěli bychom, abyste byli s nákupem maximálně spokojeni a Váš sen vlastnit nemovitost u moře se stal skutečností. 

 Naše služby pro investory a zájemce o koupi nemovitosti v bulharském pobřeží

  • Podle vašeho zadání pro vás vybereme vhodnou nemovitost v Bulharsku.

  • Můžete se s námi setkat osobné v Bulharsku nebo v ČR s naším obchodním zástupcem důkladně probrat.

  • Vyzvedneme vás na letiště v Bulharsku a zajistíme vám ubytování.

  • Zajistíme pro vás prohlídky nemovitosti

  • Zajisíme pro vás zdarma překlad kupni smlouvy do ČJ

  • V celém průběhu kupní transakce vám zdarma poskytujeme právní poradenství.

  

 

 

 

Proč kopit nemovitost v Bulharsku prostřednicstvim Realitni kancelaře Profi reality?

 

My jsme jedna z mála realitek, která nabízí celoroční provoz kanceláře v Bulharsku. Na místě je celoročně česky

mluvící realitní makléř. My známe dobře místní poměry a zákony. Jsme schopni reagovat a zasáhnout pro každou

nepředvídatelnou situaci a postarat se o vaši nemovitost.

 

Vlastnit nemovitost v zahraničí obnáší spoustu angažmá i po prodeji. My jsme jedna z mála realitek, která Vám poskytne poprodejní servis.

Proto je lépe před nákupem dobře zvážit všechny detaily a vybrat si tu správnou Realitku,kterou budete mít vždy po ruce!

 

Kontaktujte našeho obchodního zástupce pro ČŘ!

 

 

 


Rychlé vyhledávání:Lokalita:

Vybrat město nebo část obce:

Část obce nebo název komplexu:
Druh nemovitosti:

EUR

EUR

Prodej Nájem
Rozšířené hledání