Zajímavosti o Ravdě

Poloha:

Ravda je malé přímořské městečko vzdálené asi 5 km jihozápadně od Nessebaru. Leží v překrásné zátoce nedaleko mysu Ravda. Jedná se o klidné místo, které je dobře dostupné příměstskou dopravou z Burgasu a Nesebaru.


Pláže a turistická vybavenost:

Původní vesnice Ravda se postupně rozrostla v oblíbené prázdninové letovisko, které je známé příjemným klimatem, několika nádhernými plážemi pokrytými jemným pískem a průzračným, čistým mořem, kde se kromě slunečníků a lehátek nabízí množství půjčoven a škol vodních sportů jako vodní lyžování, windsurfing, veslování, půjčovna lodiček a další. Ravda je ideálním místem pro strávení dovolené s dětmi, pláž s pozvolným vstupem do moře je střežena plavčíkem. Je zde mnoho hotýlků i menších prázdninových domů a penzionů. Ravda je také oblíbeným místem studentů a mladých lidí s menším prázdninovým rozpočtem, místní ceny jsou podstatně nižší, než ve velkých letoviscích.


Centrum:

Centrum je příjemné, s klasickými bulharskými rodinnými domky a s kostelem. Chcete-li si do Ravdy naplánovat dovolenou, hodně se zajímejte na vzdálenost hotelu od moře. Pokud je do sto metrů, je to dobré a blízko od moře (hotel leží v příbřežní zóně). Jestliže je od moře dál, jedná se většinou o ubytování v soukromí nebo o klidnější hotely, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi nebo pro lidi, kteří mají rádi větší klid a soukromí. Ravda je jedním z horkých tipů pro trávení příjemné a levné dovolené. Výhodou je, že je tu dobré dopravní spojení do Nesebaru, Slunečného pobřeží, Pomorie a do Burgasu odkud se dá samozřejmě dostat i dál.


Rychlé vyhledávání:Lokalita:

Vybrat město nebo část obce:

Část obce nebo název komplexu:
Druh nemovitosti:

EUR

EUR

Prodej Nájem
Rozšířené hledání